9 października odbyły się wybory do Sejmu i Senatu RP. Platforma Obywatelska uzyskała blisko 40% poparcia i jako pierwsza partia od 1989  roku powtórnie będzie rządzić Polską.

Nasze Stowarzyszenie miało znaczny, aczkolwiek nie zawsze widoczny, udział w tym zwycięstwie. Aktywnie uczestniczyliśmy w kampaniach kandydatów Platformy z Warszawy i z Mazowsza, braliśmy udział w kampanii prowadzonej przez Sztab Wyborczy i Biuro Krajowe PO oraz  realizowaliśmy własne inicjatywy, np. akcję Głosuj bez meldunku.

 

W niedzielny wieczór wyborczy razem świętowaliśmy nasz wspólny sukces. Wcześniej jednak przeprowadzaliśmy rejestrację uczestników tego wydarzenia.

Gratulujemy całej Platformie Obywatelskiej i życzymy wytrwałości w realizacji zamierzonych planów, bo praca wytrwała zwycięża wszystko /Wergiliusz/ !

Na zdjęciu: wieczór wyborczy PO w Centrum Biznesowym Focus (9.10.2011 r.), na górze od lewej: Marcin Kubiak, Dariusz Dolczewski, na dole: Emil Jaroch, Michał Wilkosz, Adam Jankowski, Kinga Gajewska, Michał Jurek, Dawid Różański, Michał Rubinkiewicz