Kilka miesięcy kampanii wyborczej za nami. Od chwili ogłoszenia przez Prezydenta RP terminu wyborów aktywnie wspieraliśmy kandydatów Platformy Obywatelskiej oraz sztab wyborczy i Biuro Krajowe PO.

Zaczęliśmy od zbierania podpisów pod listami poparcia kandydatów do Sejmu i Senatu, współtworzyliśmy ich kampanie, uczestniczyliśmy w debatach programowych Platformy, pomagaliśmy przy organizacji Rady Krajowej partii i Konwencji w Hali Ursynów.

Co tydzień wspieraliśmy przedstawicieli PO w programie „Tomasz Lis Na Żywo”, wspólnie z Premierem Donaldem Tuskiem i Ministrem Radosławem Sikorskim odwiedziliśmy mieszkańców Kujaw i Mazowsza. Nasi członkowie odgrywali znaczącą rolę w koordynacji ogólnopolskich projektów: Polska w budowie, Komitecie Poparcia, Głosuj bez meldunku i Wolontariacie.

 

Rano rozdawaliśmy ulotki naszych kandydatów w ramach „Błękitnych poranków”, a w ostatnie dni kampanii kolportowaliśmy materiały wyborcze wśród znajomych i sąsiadów. W piątek przed ciszą wyborczą zachęcaliśmy do poparcia PO pod warszawskimi dworcami kolejowymi i autobusowymi. Najaktywniejsi członkowie naszego koła uczestniczyli w wieczorze wyborczym w Centrum Biurowym Focus, a potem wspólnie świętowaliśmy zwycięstwo.

Na zdjęciu: przygotowania do Konwencji Programowej w Hali Ursynów (10.09.2011 r.), od lewej: Emil Jaroch, Kinga Gajewska, Michał Jurek, Gabrysia Grzelak

 

{igallery 7}