W sobotę 10 grudnia 2011 r. delegacja naszego koła przekazała w gimnazjum w Ursusie „Szlachetną paczkę”. Pomimo późnej zbiórki pieniędzy udało nam się zakupić najpotrzebniejsze artykuły dla wielodzietnej rodziny. Były to m.in. produkty żywnościowe, biurowe, środki czystości oraz obuwie.

Do paczki dołączyliśmy mały prezent od stowarzyszenia oraz kartkę z ciepłymi Bożonarodzeniowymi życzeniami oraz słowami otuchy i wsparcia na Nowy Rok.

Mamy nadzieję, że „Szlachetna Paczka” stanie się coroczną tradycją w naszym stowarzyszeniu a także z roku na rok zaangażuje się w nią więcej członków SMD. Te prezenty zapewniają rodziny, że nie są pozostawione same sobie i że są osoby, którym zależy na ich losie.

A. Kuropatnicka


 

Na wspólnym zdjęciu: Ania Niewiarowska, Przemek Drobotowicz, Ania Kuropatnicka i Marcin Gutkowski.