W dniu 24 października, w klubie Hybrydy odbyła się debata młodych liderów politycznych organizowana przez stowarzyszenie studentów UW „Młodzi dla Polski”. Wzięli w niej udział przedstawiciele różnych organizacji młodzieżowych, w tym przewodniczący Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” – Bartosz Domaszewicz.
 
Wątki poruszane w dyskusji nawiązywały do bieżących wydarzeń politycznych, nie zabrakło również tematów istotnych z punktu widzenia ludzi młodych.
 
Przewodniczący Domaszewicz przedłożył działania podejmowane w ostatnim czasie przez Platformę Obywatelską uwzględniając zarazem istotna role jaką nasza organizacja pełni w zakresie modernizacji centralnej oraz lokalne rzeczywistości Polski, wskazał przy tym  główne cele  stowarzyszenia, które wyznaczać będą bieżące kierunki działań organizacji w najbliższym czasie.


Debata przebiegła w merytorycznej i przyjaznej atmosferze co pozwoliło przybyłym na nią gościom sympatyzującym oraz reprezentującym różne środowiska polityczne na wzajemne poznanie oraz konstruktywną wymianę poglądów. O dużej frekwencji naszego koła świadczyć mogłyby żywe reakcje na prezentowane przez panalistów stanowiska.