Mamy nową przewodniczą koła! W trakcie walnego zebrania członków, została nim Natalia Polubiec.

To naszym zadaniem jest przekonywać ludzi młodych do właściwych postaw, do angażowania się.  Nasze pokolenie nie może być bierne. To nasze zadanie! I będę je realizować! (…) ciężka praca to klucz do zwycięstwa w zbliżających się wyborach samorządowych i zapewnienia młodym
ludziom wpływu na politykę.

– mówiła do zebranych nowa przewodnicząca. Jej kontrkandydatem w wyborach był Aleksander Łabanowski

Aż ponad 3 godziny trwało ostatnie Walne zebranie członków. Podczas którego kandydaci prezentowali swój program i debatowali między sobą. Poprzedni zarząd miał okazać podsumować swoją pracę i osiągnięcia.Dokonano wyboru członków nowego zarządu i delegatów na najbliższy Zjazd Delegatów. Dziękowano również poprzedniemu przewodniczącemu – Piotrowi Kołomyckiemu, który kierował kołem przez ponad 2 lata.

Gośćmi specjalnymi byli: poseł na Sejm RP i były Prezydent Warszawy Marcin Święcicki oraz posłowie na Sejm RP: Kinga Gajewska (była przewodnicząca SMD Warszawa), Monika Wielichowska i Michał Szczerba.

Nie zabrakło również wątków dot. wyborów samorządowych

Jestem dumną warszawska Młodą Demokratką. Nasze koło działa bardzo prężnie i cieszę się, że będziemy razem wspierać Rafała Trzaskowskiego w wyborach na Prezydenta Warszawy.

– mówiła poseł Kinga Gajewska