#OkiemMłodegoDemokraty 🧐🧐– wiceprzewodniczący Miłosz Sułowski o nadchodzących wyborach europejskich, tworzeniu się #KoalicjaEuropejska 🇪🇺oraz pokazaniu PiS „czerwonej kartki” 🔴

Cały tekst:

Wybory do parlamentu europejskiego zbliżają się wielkimi krokami, będzie to kolejny sprawdzian dla Platformy Obywatelskiej i jej koalicjantów. Przez Ostatnie lata widzimy jak drastycznie spada nasza pozycja w Unii Europejskiej, zawdzięczamy to rządom Prawa i Sprawiedliwości, chyba nie trzeba przypominać słynnego już wyniku 27:1. W maju będziemy musieli wybrać czy chcemy odbudować naszą pozycję na arenie międzynarodowej bądź czy chcemy dalej tkwić na słabej pozycji wśród innych państw. Platforma Obywatelska do tych wyborów ma zamiar iść zjednoczona w ramach Koalicji Europejskiej. Polacy chcą i będą chcieli jedną Proeuropejską listę i Platforma właśnie to im proponuje, na listach KO będą znajdować się prawdziwe autorytety.

Większość Polaków chce pozostać w Unii Europejskiej, niestety dzisiejsi rządzący pod osłoną nocy wyprowadzają nas z Europy. W dniu wyborów pokażemy czerwoną kartkę PiS-owi i nie oddamy im Unii Europejskiej. Moim zdaniem politycy wszystkich partii proeuropejskich powinni wystartować z jednej listy, najlepiej pod szyldem Koalicji Europejskiej, ponieważ za nią stoją prawdziwe autorytety i prawdziwi Europejczycy. Przez ostatnie 5 lat Europosłowie Platformy Obywatelskiej pokazali, że nawet kiedy Polską rządzą anty unijni politycy to oni dalej mogą budować pozycję naszego kraju i bardzo chciałbym, żeby to dalej robili. Eurowybory będą ostatnim testem przed wyborami do naszego parlamentu.