Aleksander ŁabanowskiSekretarz Komisji Rewizyjnej

O sobie:

Członek Stowarzyszenia od kwietnia 2013 roku. Licealista. W latach 2014-2015 radny Młodzieżowej Rady Dzielnicy Białołęka oraz skarbnik Młodzieżowej Rady Warszawy. W latach 2015-2016 członek zarządu Regionu Mazowieckiego SMD.

Pierwsze doświadczenia w kampaniach wyborczych zyskał w czasie warszawskiej kampanii antyreferendalnej w 2013 r. Aktywnie uczestniczył w kampanii europarlamentarnej i samorządowej w 2014 r oraz kampanii prezydenckiej i parlamentarnej w 2015 r.

Współtwórca mazowieckiego programu wyborczego S”MD”, przeznaczonego dla kandydatów Stowarzyszenia w wyborach samorządowych. Inicjator uczestnictwa warszawskiego S”MD” w protestach przed ambasadą Ukrainy w związku z użyciem siły przez reżim prezydenta Janukowycza przeciwko opozycji, a także przed ambasadą Rosji w związku z rosyjską agresją na Ukrainie.

Uczestnik etapu centralnego LVII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Zwycięzca drużynowego konkursu „Obywatel Świata”, organizowanego przez Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego w ramach obchodów 200 – lecia UW.

Chronologia

 2016 – do chwili obecnej

Członek Komisji Rewizyjnej SMD Warszawa