Kacper LaweraSkarbnik

O sobie:

Sangwinik, Polak, katolik, społecznik, działacz, dyskutant. W Zarządzie Koła funkcja odpowiednia do imienia (Kacper z perskiego: „podskarbi”, „opiekun skarbu”).

Z pochodzenia jaślanin (podobnie jak m. in. Hugo Steinhaus, Paweł Zagumny, czy Edward Miszczak). Po wyprowadzce z Jasła, od trzech lat z, pełnego świadomości, wyboru związany emocjonalnie, fizycznie i duchowo ze stolicą naszego kraju.

Wieloletni przewodniczący lub wiceprzewodniczący samorządów szkolnych na każdym poziomie edukacji. Konferansjer lokalnych uroczystości tak rozrywkowych jak i tych oficjalnych. Absolwent Szkoły Liderów Samorządów Uczniowskich; Stypendysta Prezesa Rady Ministrów w 2012 r., dwukrotny olimpijczyk w czasach liceum, jako laureat i finalista.

Obecnie student stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i przewodniczący Komisji Stypendialnej WDiNP UW. Członek Stowarzyszenia „Klub Astronomiczny Almukantarat”. Od prawie 15 lat związany z Liturgiczną Służbą Ołtarza. Obecnie jako ceremoniarz w parafii św. Barnaby Apostoła w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie opiekuńczo-wychowawcze. Wielokrotny wychowawca kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży. W 2015 r. po raz pierwszy w roli kierownika wypoczynku na obozie astronomicznym dla licealistów.

Zainteresowany astronomią, teologią, polityką, edukacją, podróżami, organizacją.

Otwarty na dyskusję, wymianę zdań czy zwykłą rozmowę. Pełna dostępność również przez facebooka.

Chronologia

2014

2015-2016

2016-nadal

2016-nadal

– przyjęty do Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”

– Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Koła

– Skarbnik Warszawskiego Koła Młodych Demokratów

– Skarbnik Regionu Mazowsze Młodych Demokratów

Kontakt: